Цілитель, що передбачив успіх Майдану, пророкує перемогу України – ЗМІУ Криму розпочалася вирішальна битва сил Добра з Пітьмою і Злом.
Про це розповів цілитель із Закарпаття Михайло Юрик, повідомляє Третє око.
«У Криму іде вирішальна для України битва сил Світла з Темрявою. У ній задіяне небесне військо, яким опікується наш Господь. Це невидимий фронт боротьби. Але на ньому вирішується доля України і нашого народу. Над Кримом стоїть сяйво Божої слави», – розповів Михайло Юрик.
За словами цілителя, небесне воїнство переможе сили Зла. Їх буде потоплено в Чорному морі.
Щодо долі Путіна цілитель заявив: «У моїх видіннях Путін занурюється в темряву і щезає».
За його словами, Україна гідно подолає усі труднощі. Військова криза має вирішитися вже через місяць.
Нагадаємо, що раніше Михайло Юрик передбачив повну перемогу Майдану. Він також стверджував, що серед його оборонців був сам Архангел Михаїл. Это интересно:
2.
|
|||||
| новости по тэгу: Россия ввела войска в Украину | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
| << Предыдущая Ответ Дмитрия Спивака путинской шестёрке Сергею... | Следующая >> США способны за два часа превратить все места... |
||||
Почитать еще:
- Два батальона войск РФ пересекли украинскую границу - СНБО
- Лія Ахеджакова розповіла, яку ціну заплатила через чесну позицію по Криму
- «Кіборги» знищили під донецьким аеропортом роту псковських десантників
- Механики "ДНР" выводят из строя российские танки - СМИ
- Статус участника боевых действий получили более 6100 участников АТО
- Кадиров заявив, готовий “забрати Київ” і воювати проти Європи
- Семенченко, Соболєв та Парасюк поїхали інспектувати блокпости через скандал з гуманітаркою
- Российская армия, переодетая под "ополченцев", с огромным количеством грузовиков и артиллерии прибыла в Донецк
- Под Донецком террористы обстреляли спецназ РФ, есть жертвы
- Немощь и тотальная деградация спецназа России




19 Января 2016




