Слухання в Сенаті США: Майбутнє України є ключовим для регіонуВід цивілізаційного вибору України може залежати не тільки її власна доля, але й геополітична ситуація в довколишньому регіоні, зазначив ініціатор сенатських слухань стосовно України, член Демократичної партії США Роберт Менендес.
Завершаючи слухання стосовно України, сенатор Менендес наголосив, що скликав ці слухання, оскільки вважає, що „питання України є ключовим сьогодні для майбутнього усього регіону”.
З ним були згодні і представники Республіканської партії, які підкреслили, що Росія на даний момент активізує в регіоні реалізацію свого імперського проекту, в якому Україна посідає одне з чільних місць. Это интересно:
2.
|
|||||
| новости по тэгу: протесты в Украине | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
| << Предыдущая Маккейн розкритикував політику США стосовно... | Следующая >> США грозят приостановить любое сотрудничество с... |
||||
ТОП 10: самые читаемые статьи
Почитать еще:
- Самозвільнених людей стає щодня більше по всій країні. Тому режим приречений
- Палій: Розмови про те, що Майдан втомився і виснажився - то все балабольство
- Суддя Бурбела знав, що засуджує невинних у справі «Васильківські терористи»
- Блаженніший Любомир: «Право на повстання – це закон природи»
- В Україні відбувся заколот. Бандити оголосили народу війну - Соскін
- Самооборона Майдана задержала вора телефонов и ноутбуков - им оказался сын главы РУВД Кировоградской области.
- Падіння режиму Януковича є питанням часу. Наша задача - бути готовими до дострокових президентських виборів
- Украинцы взяли Берлин, они съедят и Межигорье
- Принцип наших людей: главное, чтобы не было хуже
- Міністерства охорони здоров’я бреше: Тетяна Чорновол не може пройти і десяти метрів




19 Января 2016




