Гарань: Вся відповідальність за силове протистояння лежить на владіУкраїнська влада несе повну відповідальність за кровопролиття в Києві.
Про це в ефірі Еспресо.TV заявив політолог Олексій Гарань.
«Зараз головна відповідальність за все що відбувається в країні лежить на владі», - заявив Гарань.
За словами політолога, якщо б не приймались диктаторські закони, якщо б не напружувалась ситуація силового протистояння б не було. Это интересно:
2.
|
|||||
| новости по тэгу: протесты в Украине | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
| << Предыдущая Львів'яни масово їдуть до Києва. Міліція їм... | Следующая >> Когут: Люди не мають ніякого захисту перед... |
||||
ТОП 10: самые читаемые статьи
Почитать еще:
- Сотрудники парламентской библиотеки: милиция специально целилась в журналистов
- Білорус Михайло Жиздневський – другий вбитий сьогодні на Майдані
- Европейские послы в Украине возмущены встречей с Кожарой и Лукаш
- Из-за последних событий с Януковичем нет смысла разговаривать, - Коморовский
- Влада пострілом в груди вбила ще одну людину
- У «титушек» Харькова начались проблемы. Ими занялись «ультрас» и патриоты
- Олийнык сообщил, что не считал поднятые руки 16 января
- В Брюсселі на Євромайдан вийшли євродепутати
- Украинцы не хотят жить в Беларуси Лукашенко или в Украине Януковича
- Футбольні фанати Європи їдуть підтримувати українську революцію




19 Января 2016




