![]() Пилипець: У Харкові правлять «беспредельщики»28 Января 2014 Геннадій Кернес, який править Харковом, навіть не бандит, а «беспредельщик».
Про це в ефірі Еспресо.TV заявив співорганізатор харківського Євромайдану Дмитро Пилипець.
«Наразі серед бандитів є ті, хто підтримують Майдан. А у Харкові правлять «беспредельщики». Геннадій Кернес – розумний та хитрий інтриган. Він декілька років збирав бійців та зараз в нього є окремий підрозділ, який безпосередньо підпорядковується Кернесу», - наголосив Пилипець.
За його словами деякі представники справжнього криміналітету не підтримують Януковича та зокрема його поведінку проти мірних демонстрантів.
«Люди, які сидять на зонах, критично ставляться до судимих «тітушок», які за гроші підтримують владу», - наголосив активіст. Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: протесты в Украине | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
<< Предыдущая Надзвичайний стан. Чи є у Януковича останній... | Следующая >> В Україні буде справжня зима зі снігопадами та... |
Почитать еще:
- Експерт: Судячи зі слухань в Сенаті, якщо Євромайдан розженуть, санкцій Януковичу не оминути
- «А ви хто? Ну це ж ваш номер?» так грубо 112 канал запрошує на ефіри експертів
- "Майдан" підготує глобальну стратегію розвитку України для майбутнього президента
- Парубий назвал высокой вероятность штурма Майдана в ночь на 16 января
- У Януковича зірвало дах від безкарності - Шкіряк
- Гузар: У народа есть естественное право взять в руки оружие
- "Пули могут летать в обе стороны", - Евромайдан ответил главе киевской милиции на применение оружия
- Самозвільнених людей стає щодня більше по всій країні. Тому режим приречений
- Палій: Розмови про те, що Майдан втомився і виснажився - то все балабольство
- Суддя Бурбела знав, що засуджує невинних у справі «Васильківські терористи»