![]() Юлія Тимошенко не планує переговорів з президентом Росії02 Марта 2014 Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не планує здійснювати поїздку до Москви (Росія) для переговорів з російським керівництвом.
Зараз Юлія Тимошенко проводить консультації у Верховній Раді з учасниками парламентської коаліції, представниками влади та уряду щодо врегулювання важкої політичної ситуації.
Як відомо, сьогодні Юлія Тимошенко виступила із заявою щодо необхідності негайного скликання засідання Верховної Ради для ухвалення звернень до Ради безпеки ООН з проханням негайно скликати в Києві Раду безпеки ООН, до Європейського Союзу з пропозицією екстрено зібрати Раду Міністрів ЄС або саміт ЄС у Лівадійському палаці в Криму, про підписання угоди з ЄС про асоціацію, а також до країн західного світу з вимогою негайно взятися до виконання умов Будапештського меморандуму про гарантії безпеки, враховуючи знаходження на території України об'єктів ядерної енергетики. Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: Тимошенко | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
<< Предыдущая РФ оголосила війну Україні | Следующая >> Путин допустил сразу две тяжелые ошибки:... |
Почитать еще:
- Тимошенко позволили встретиться с представителями Freedom House
- Парламентская ассамблея Euronest требует декриминализировать статью Тимошенко
- Тимошенко согласилась на лечение в украинском стационаре, - Минздрав
- Тимошенко согласилась на лечение в Харькове, - Минздрав
- Тимошенко выпустят за границу, но вряд ли пустят назад, - политолог
- Рейтинги Партии регионов и Батьківщини сравнялись, - исследование
- Пшонка распорядился обеспечить лечение Тимошенко за пределами колонии
- У Януковича заверили, что переговоров о лечении Тимошенко не ведут
- Кузьмин говорит, что украинская власть изучает возможность лечения Тимошенко в Германии
- Тимошенко должна получить медицинскую помощь, - депутат Европарламента